~ AQUA-WAX ~

WODNA EMULSJA WOSKOWA PRZEZNACZONA DO KONSERWACJI ORAZ NABŁYSZCZANIA KAROSERII SAMOCHODOWYCH I POWIERZCHNI LAKIEROWANYCH

AQUA-WAX jest preparatem opartym na formulacji niejonowych i anionowych związków powierzchniowo czynnych oraz polietylenowych emulsji woskowych o dużej dyspersji. Preparat doskonale nadaje się do użycia „na zimno” po zakończonym procesie mycia bezdotykowego lub ręcznego, jako końcowy etap kosmetyki karoserii samochodu. Nadaje się także do stosowania w automatycznych stacjach mycia – podawanie „na gorąco”. Zawiera naturalny wosk roślinny Carnauba pozyskiwanym z liści kopernicji, palmy Copernicia cerifera, rosnącej w Brazylii który jest najtwardszym ze znanych obecnie wosków naturalnych.

Doskonale konserwuje i nabłyszcza lakier samochodowy, nie pozostawiając zacieków. Podany na mokrą karoserię ułatwia osuszanie na skutek zmniejszenia napięcia powierzchniowego. Nie pozostawia białych nalotów na tworzywach sztucznych, szybach oraz gumie. Bardzo wydajny w użyciu. Stosować roztwór roboczy w stężeniu 0,1–0,3% w temperaturze 7-40°C (proporcja 10-30 ml/10 litrów wody). Roztwór nanieść ręcznie za pomocą rozpylacza lub poprzez system nanoszenia myjni automatycznej. Pokryte powierzchnie osuszyć ręcznie lub nadmuchem powietrza. Biodegradacja ponad 90%.