~ FROST WASCHEN ~

PREPARAT DO MYCIA CHŁODNI ORAZ ZAMRAŻAREK BEZ POTRZEBY ROZMRAŻANIA. NIE WYMAGA PŁUKANIA.

Frost Waschen usuwa zanieczyszczenia organiczne oraz resztki etykiet w urządzeniach i pomieszczeniach zamrażalnych podczas ich pracy. Stosowanie środka nie wymaga przerywania procesu chłodzenia, rozmrażania urządzenia lub pomieszczenia czy przemieszczania zmrożonej żywności. Stosować w temperaturach nie niższych niż -35oC. Ze względu na niskopianową formułę Frost Waschen nadaje się do stosowania w tarczowych maszynach myjących lub metodą spryskiwania. Nie stwarza niebezpieczeństwa wybuchu. Preparat wysycha szybko nie pozostawiając smug. Nadaje się do stosowania w obszarze spożywczym.
 

  • Do wszystkich wodoodpornych powierzchni stosowanych w pomieszczeniach chłodniczych i zamrażalnych. Ściany (malowane proszkowo, impregnowane tworzywem sztucznym), posadzki przemysłowe (lastriko, pomalowany beton, jastrych, wykładziny organiczne itp.). Znakomicie nadaje się do mycia stali szlachetnej, aluminium oraz tworzyw sztucznych.
  • Produkt stosować nierozcieńczony! Do pomieszczeń zamrażalniczych nie wnosić wody oraz wilgotnych ścierek oraz mopów.
  • Mycie posadzek: Nie rozcieńczony preparat rozlać na podłogę i rozprowadzić szczotką lub mopem. Pozostawić na okres 10-15 minut do zadziałania produktu. Szorować maszyną lub szczotką przeznaczoną do tego celu i rodzaju podłogi. Pozostałości zebrać maszyną lub zgarniaczem i wytrzeć posadzkę do sucha.
  • Mycie ścian i elementów pionowych: Nie rozcieńczony produkt nanieść za pomocą spryskiwacza i pozostawić na okres ok. 5 minut do zadziałania produktu. Jeżeli zachodzi potrzeba przeszorować powierzchnie szczotką przeznaczoną do tego celu i powierzchni. Pozostałości usunąć ściągaczką. Powierzchnię wytrzeć do sucha.
  • Zużycie: mycie podłóg: 250-300 ml/m2,, mycie ścian i powierzchni poziomych: 100-150 ml/m2