~ Klimatyzatory Silver Nano ~

Chęć zaczerpnięcia świeżego powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu często kończy się dla nas chorobą. Dzieje się tak dlatego, że bardzo często standardowe klimatyzatory zamiast odświeżać - zapełniają pomieszczenie niezliczoną ilością bakterii, grzybów i pleśni, które rozmnażają się w ich wnętrzu. Zwłaszcza w rzadko używanych klimatyzatorach mogą gromadzić się i rozmnażać np. bakterie legionelli, która powoduje u człowieka zakażenie dróg oddechowych - przestrzega prof. Łuczak. Sporym zagrożeniem są także nieserwisowane instalacje klimatyzacyjne czy nie czyszczone w odpowiedni sposób urządzenia.

Nano cząsteczki srebra, krążące wewnątrz klimatyzatorów Silver Nano i obecne w poszczególnych elementach ich filtracji, łączą się z bakteriami i innymi zarazkami, niszczą ich osłony, zabijając w ten sposób praktycznie wszystkie bakterie i groźne grzyby, znajdujące się w powietrzu i osadzające na filtrach. Nano jony srebra zabijają 99,9 % bakterii Ecoli (pałeczki okrężnicy) oraz innych groźnych bakterii chorobotwórczych w przeciągu 24 godzin i hamują działanie innych drobnoustrojów, także pleśni i grzybów przez około 28 dni.

Klimatyzatory Silver Nano zapewniają podwójne działanie bakteriobójcze i ochronę antybakteryjną, gdyż warstwa jonów srebra pokrywa nie tylko filtry, ale również pompę ciepła klimatyzatora. Dzięki temu zapewniają nam czyste, orzeźwiające powietrze i komfortową, zdrową przestrzeń życiową.