~ Odkurzacze Silver Nano ~

Nasze podłogi i dywany są siedliskiem wielu drobnoustrojów poczynając od roztoczy, które mogą powodować alergię, a kończąc na wirusach i bakteriach, jak na przykład bakterie prątka gruźlicy. Na działanie tych bakterii szczególnie narażone są dzieci, które chodząc, raczkując, czy siadając na podłodze oddychają warstwą powierza, najbliższą podłogi - ostrzega prof. Mirosław Łuczak.

W trosce o nasze zdrowie także najnowsze odkurzacze firmy Samsung zostały wyposażone w technologię Silver Nano. Technologia ta została zastosowana w filtrach oraz także w filtrze cyrkulacyjnym Twister i pojemniku na kurz odkurzaczy bezworkowych, dzięki czemu oprócz normalnych funkcji czyszczących, zapewniają one teraz działanie bakteriobójcze i ochronę antybakteryjną. Wyposażone w nano jony srebra odkurzacze likwidują kurz oraz chorobotwórcze bakterie, wprowadzając do obiegu prawdziwie czyste powietrze.

Bakteriobójcze działanie technologii Silver Nano Heath System zostało naukowo dowiedzione. Produkty z linii Silver Nano uzyskały pozytywną opinię oraz atesty od kilku międzynarodowych prestiżowych organizacji i laboratoriów naukowych i technicznych.